fbpx

Hakkımızda

Ajansburada

Ajansburada

Ajansburada 2006 yılında web tasarım ve grafik tasarım konularında profesyonel hizmetler vermek üzere yola çıkmış olup limited şirket statüsünde faaliyet göstermektedir. Ajansburada kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine gerçek anlamda önem veren bir firmadır.

14 Yıldır Sizin İçin Buradayız

Ajansburada 2006 yılında web tasarım ve grafik tasarım konularında profesyonel hizmetler vermek üzere yola çıkmış olup limited şirket statüsünde faaliyet göstermektedir. Ajansburada kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine gerçek anlamda önem veren bir firmadır. Projelere, kendini müşterinin yerine koyan bir anlayışla yaklaşır, müşterinin işini ve iş akışını kavrayarak en uygun ve kapsamlı çözümleri araştırır ve üretir. Misyonumuz kendi işimizi en iyi şekilde yapmak, alanımızdaki gelişmeleri takip etmek ve çalışmalarımıza bu bilgileri yansıtarak müşterilerimize en fazla faydayı sağlamaktır.

Başkanın Mesajı

Tasarım ve yazılıma gönül vermiş profesyonellerin 14 yıl önce kurduğu Ajansburada, ilk gün olduğu gibi bugün de güncel kalabilme ve en profesyonel hizmeti sunabilme gayretiyle çalışmalarına devam ediyor.

90’ların ortalarında başlayan internet çağı ve hemen ardından gelen teknolojik gelişmeler, kurumsal ya da bireysel, hepimizi çok hızlı hareket etmeye ve olabildiğince hızlı sonuç almaya itiyor. Günümüzde firmaların, markaların, projelerin bu kadar hızlı yol alabilmelerinin önemli nedenleri arasında satış, pazarlama ve reklam var; ancak bunun yanında iyi tasarımın, kaliteli yazılımın, doğru web stratejilerinin markalaşma sürecine olan katkıları yadsınamaz.

Ajansburada olarak ilk günkü heyecanımızla sizlere tasarım, yazılım, baskı ve diğer hizmetleri vermeye ve projelerinize değer katmaya devam ediyoruz.

Volkan Varol
Ajans Başkanı

Ajansburada telefon numaraları

Katalog, broşür, logo, kurumsal kimlik, web sitesi... Teklif Al