12 Yıldır Sizin İçin Buradayız

Ajansburada 2006 yılında web tasarım ve grafik tasarım konularında profesyonel hizmetler vermek üzere yola çıkmış olup limited şirket statüsünde faaliyet göstermektedir. Ajansburada kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine gerçek anlamda önem veren bir firmadır. Projelere, kendini müşterinin yerine koyan bir anlayışla yaklaşır, müşterinin işini ve iş akışını kavrayarak en uygun ve kapsamlı çözümleri araştırır ve üretir. Misyonumuz kendi işimizi en iyi şekilde yapmak, alanımızdaki gelişmeleri takip etmek ve çalışmalarımıza bu bilgileri yansıtarak müşterilerimize en fazla faydayı sağlamaktır.

Volkan Varol - Ajans Başkanı
Volkan VAROL
Ajans Başkanı
Metin Şerif Dikmen - Sanat Yönetmeni - Ajansburada
Metin DİKMEN
Tasarımcı
Ömer Öztürk - Fotoğrafçı - Ajansburada
Ömer ÖZTÜRK
Fotoğrafçı
İpek - Maskot - Ajansburada
İpek
Maskot

Misyonumuz kendi işimizi en iyi şekilde yapmak, alanımızdaki gelişmeleri takip etmek ve çalışmalarımıza bu bilgileri yansıtarak müşterilerimize en fazla faydayı sağlamaktır.

İster kurumsal, ister kişisel, isterse özel bir proje olsun, en uygun çözümü geliştirebilmek için öncelikle sizi tanımamız, ihtiyaçlarınızı anlamamız gerekir. Sizi dinler ve beklentilerinizi öğrenirken kendi tecrübe ve birikimlerimizi de ortaya koyuyor, bütçenize ve hedeflerinize en uygun projenin hatlarını birlikte belirliyoruz.

Sektörünüzü ve iş akışınızı kavrayarak en uygun ve kapsamlı çözümleri araştırıp üretiyoruz.

Ajansburada kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine gerçek anlamda önem veren bir firmadır. Projelere, kendini müşterinin yerine koyan bir anlayışla yaklaşır, müşterinin işini ve iş akışını kavrayarak en uygun ve kapsamlı çözümleri araştırır ve üretir.

Birlikte 12 Yıl

2006'dan bu yana sizleri 'markalaştırıyoruz'

500+ Başarılı Proje

Sayısız projede çok önemli deneyimler edindik ve sizlerle paylaştık.

200+ Memnun Müşteri

İş standartlarımız bize zaman içinde birçok yeni kapı açtı.

BAŞKANDAN MESAJ

Öncelikle web sitemize hoş geldiniz. Tasarım ve yazılıma gönül vermiş profesyonellerin 12 yıl önce kurduğu Ajansburada, ilk gün olduğu gibi bugün de güncel kalabilme ve en profesyonel hizmeti sunabilme gayretiyle çalışmalarına devam ediyor.

90’ların ortalarında başlayan internet çağı ve hemen ardından gelen teknolojik gelişmeler, kurumsal ya da bireysel, hepimizi çok hızlı hareket etmeye ve olabildiğince hızlı sonuç almaya itiyor. Günümüzde firmaların, markaların, projelerin bu kadar hızlı yol alabilmelerinin önemli nedenleri arasında satış, pazarlama ve reklam var; ancak bunun yanında iyi tasarımın, kaliteli yazılımın, doğru web stratejilerinin markalaşma sürecine olan katkıları yadsınamaz. Ajansburada olarak ilk günkü heyecanımızla sizlere tasarım, yazılım, baskı ve diğer hizmetleri vermeye ve projelerinize değer katmaya devam ediyoruz.