fbpx

Broşür Tasarımı

BusinessDictionary.com‘a göre broşür, bir ya da birden çok katlamalı sayfanın bir araya eklendiği, ancak ciltlenmediği, çoğu zaman reklam amacıyla kullanılan yayındır. Broşür kısa, basılı bir belgedir ve pamplet olarak da bilinir. Açıklayıcı veya reklam materyali içeren bir kitapçıktır.

İyi Bir Broşür

İyi bir broşür, pazarlama etkinliklerinize güç katacaktır. Kaliteli bir broşür tasarımı, ürün veya hizmetinizi sattıracaktır.

Profesyonel Çalışma

Ürün ve hizmetlerinizi tam istediğiniz gibi sunabilecek, iyi bir broşür için gerekli olan tüm çalışmaları yapmak profesyonellikten geçiyor.

Ajansburada

14 yıllık sektör tecrübesiyle broşür tasarımında Antalya’nın sayılı ve saygın ajanslarından biridir.

İş dünyasına açılmak için bir satış broşürü veya broşürü hazırlamayı planlıyorsanız veya yeni bir ürün veya hizmet duyuruyorsanız, muhtemelen iyi bir yanıt elde etmek için neler yapabileceğinizi merak ediyorsunuz demektir.

Sonuçta, satış broşürleri hazırlamak ve postalamak önemli bir masraf anlamına geliyor. Ve endişelenmeniz gereken tek şey maliyet değil. Gönderdiğiniz ya da verdiğiniz her eser, gelecek müşterileriniz üzerinde izlenim bırakır. Yanlış izlenim bırakırsanız satış kaybetme ve müşterileri yabancılaştırma riski taşırsınız.

Kimsin? Felsefeniz, değerleriniz ve hedefleriniz? Bir şirket broşürü, müşterilerinize cevabı zahmetsizce ve verimli bir şekilde anlatır. Onlara, ihtiyaçları ve istekleri için uygun olup olmadığınızı söyler. Ve potansiyel müşterileri tam aradıklarını ikna ediyor. Bunu bilmeseler de.

İyi broşür tasarımı, sindirimi kolay kelimelerle göze çarpmaktadır. Nereye geldik. Denizde bir balık akıllı broşür tasarımı sunuyor. Görsel becerilerimiz şirketinizin kimliğini sayfaya çevirir. Mantıksal düzen ve kristal netliğinde kopya, okuyucunun gözünü bağlayan başlıklarla markanızı ifade eden renklerle uyumlu çalışın. Aydınlatan ve bilgilendiren görüntüler kullanırız. Ve sözlerimizi boşa harcamıyoruz. Yetenekli metin yazarlığı ekibimiz, şirket broşürünüzün hacimler konusunda bilgi sahibi olmasını sağlar.

Herkes büyük broşür tasarımını sever
Güzel bir broşür açmak, sıkı bir el sıkışma hoşgörüsü almak gibidir.

Bu bir eser, konuşma noktası, hatıra, açıklama.

Burada stüdyoya danışın ve her tasarımcı heyecan verici bir broşür tasarım projesinde çalışmak için gönüllü olmaya başlayacaktır. Marka değerlerinize göre hizalanan ve hikayenizi özlü ve yaratıcı biçimde anlatan, bilinçli bir şekilde tasarlanmış bir broşür, ilgi uyandırır, ikna edici olur ve işaretler müşterileriniz için sonraki adımları gösterir.

Bir broşür tasarımı zorlayıcı ve alakalı yapmak için, hedefleri, izleyicileri ve amacı bilmek önemlidir. Tasarımcılarımız içgüdüsel olarak, bir sayfanın harika görünmesini, hikayenizi görsel olarak nasıl anlatacağınızı ve mesajınızı doğrudan müşterilerinizin eline nasıl koyacağınızı anlar. Güzel bir broşür tutmaya değer – ve bu yüzden tasarımcılarımız broşür tasarımını seviyorlar.

Dünyanın önde gelen birkaç markası için yaratıcı bir ortak olarak, iyi tasarlanmış bir broşürün işletmeniz üzerindeki olabilecek etkisini anlıyoruz. Somut sonuçlar sunabilmek için sizi izleyicilerle buluşturan çarpıcı yaratıcılık geliştirme kararlıyız.

Broşür, genellikle bir ürün veya bir yer hakkında birçok resim ve bilgi içeren küçük, ince bir kitap veya dergidir. Çoğunlukla tek sayfalık (iki katlı) veya üç sayfalık (üç katlı) bir kağıttır ve kolaylıkla dağıtılabilir. Yeni ürünler, yerler, mağazalar, etkinlikler, oteller, vb. Reklamlar yapabilirler. İnsanların tanıtımı yapılan şey hakkında en azından bir bakış açısına sahip olmaları için tasarımı çok çekici olmalıdır. Günümüzde, broşürlerde desenler ve tasarım çeşitleri bulunmaktadır. Dergi stili broşürler, 3 katlı broşürler veya kartpostal broşürleri olabilirler.

Broşür Çeşitleri

Özel ihtiyaçlarınız için doğru broşür çeşitli faktörlere bağlıdır:

  • Hedef kitle
  • İçerik
  • Baskı
  • Dağıtım yöntemi
  • Mevcut bütçe

Hedef Kitle

Genel olarak, daha büyük broşürler daha kurumsal, daha küçük broşürler ise daha büyük görünürler. yani. bir yönetici, kurumsal görünen, iyi hazırlanmış, net, daha büyük bir broşür beklentisi içindedir.

Geniş kitleye dağıtılacak olan broşürler etki yaratacaktır. Aksine, hedef bir kitlesi olan broşürlerde daha çok zarafeti aranır.

Yaşlı insanları hedefliyorsanız, daha büyük bir yazı tipi ve daha geleneksel bir görünüm kullanmak isteyebilirsiniz. Daha parlak ve daha doymuş renklerin genç izleyiciler üzerinde daha fazla etkisi olacaktır.

Belirli bir kitle için broşür hazırlarken bir grafik tasarımcının göz önüne alacağı yüzlerce farklı faktör vardır.

İçerik

Yazıların uzunluğu en önemli faktörlerden biridir. Aynı şekilde, resimler ve içeriğin bir parçası olan diğer grafik öğeler de öyledir. Doğru broşürü seçmeden önce, kelime sayısı ve resim / diyagram / tablo / diğer grafik öğelerinin boyutları hakkında fikir sahibi olmalısınız.

Baskı

17 “x 11” e kadar düz açık boyutlu broşürler hem dijital hem de ofset (geleneksel) yazıcılarda basılabilir. Dijital baskı, küçük baskı grupları için (200 kopyadan daha az) hızlı ve uygun fiyatlıdır, ancak büyük miktarlar için çok pahalı olmaktadır. Dijital baskı, kağıt stoğu ve özel mürekkeplerle ilgili sınırlamaları vardır, ancak standart tam renkli tasarımların çoğunu birkaç dakika içinde basılabilir.

Diğer broşürlerin hepsi geleneksel ofset yazıcılarda bastırılmalıdır. Ofset yazıcıların kurulum maliyetleri yüksektir; bu, yalnızca en az 1000 kopya basmak mantıklıdır.

Her bir durum için doğru broşür türünü seçmek için ağırlıklandırılması gereken bir çok faktör vardır. Broşür tasarımı deneyimi doğru seçimin anahtarıdır, bu nedenle temsilcilerimize danışın ve sizin için en iyi broşür formatını seçmekten mutluluk duyacaklar!

Ajansburada

Broşürünüzü profesyonellere bırakın

Broşür tasarımı bir firmanın tanıtımında önemli bir rol oynar ve gerek tasarımında gerekse baskısında her işte olduğu gibi titizlik gerektirir. Firmanız için profesyonel broşür tasarımına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Broşür tasarımı ve baskısı konusunda Ajansburada’nın uzmanlığından faydalanabilirsiniz. Broşür tasarım örnekleri görmek isterseniz Portfolyo sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sizlerle deneyimlerimizi paylaşmaktan ve sizin için broşür tasarlamaktan mutluluk duyacağız.


Katalog, broşür, logo, kurumsal kimlik, web sitesi... Teklif Al