Web Tasarımı

Web sitesi tasarımı, standartlara uygun web sitesi kodlama, web uygulama geliştirme, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya entegrasyonu, içerik yönetim sistemi geliştirme, sistem analizi ve veritabanı tasarım ve implementasyonu...

Güçlü bir web siteniz olsaydı, hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olmaz mıydı?

Webin ve daha doğru bir ifade ile internetin hayatımızı ne derecede değiştirdiği, müşterilerin beklentilerini ne derecede arttırdığı ve firmalara ne çapta sorumluluk yüklediğini hepimiz biliyoruz. İşletmeniz ne boyutta olursa olsun, web siteniz imajınızı ve müşteri nezdinde güvenilirliğinizi belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Etkili bir tasarım, iyi planlanmış bir veritabanı, uygun içerik üretimi, arama motoru optimizasyonu (Google arama sonuçlarında çıkabilme), kolay içerik yönetimi, sosyal medya entegrasyonu gibi bir dolu faktörün masaya yatırılması ve projelendirilmesi gerekir.

Ajansburada ihtiyaçlarınızı anlar, uygun bütçelerle doğru projeler üretir.

İhtiyaçlarınızı Birlikte Belirliyoruz İster kurumsal, ister kişisel, isterse özel bir proje olsun, en uygun çözümü geliştirebilmek için öncelikle sizi tanımamız, ihtiyaçlarınızı anlamamız gerekir. Sizi dinler ve beklentilerinizi öğrenirken kendi tecrübe ve birikimlerimizi de ortaya koyuyor, bütçenize ve hedeflerinize en uygun projenin hatlarını birlikte belirliyoruz. Profesyonel sonuçlar alabilmek için yazılı ve görsel içerik, teknik altyapı (barındırma, veritabanı vs.), arama motoru optimizasyonu, sosyal medya entegrasyonu ve içerik yönetimi gibi konularda atılması gereken adımlar konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Taslak Site Oluşturuyoruz
Eldeki görsel ve yazılı verileri (fotoğraflar, iki ve üç boyut çizimler, eskizler, metinler, broşürler vs.) değerlendirerek bir prototip (taslak) site üzerinde tüm yapıyı kurguluyoruz. Bu sayede ortaya çıkacak olan site için gerekli tüm malzemeleri biraraya toplamış oluyor ve genel yapıyı ortaya koyuyoruz.

Ortaya çıkan taslak site sayesinde hem müşterimiz, hem de tasarım ekibimiz projeyi daha iyi algılayabiliyor. Teknik ekip, ihtiyaçları karşılayacak veritabanının tasarımı ve diğer teknik konular üzerinde çalışırken tasarım ekibi ise taslak siteye yerleştirilmiş mevcut malzemeleri kullanarak kendi tasarımlarına başlıyor.

Güçlü Bir Görsel Tasarımın Peşine Düşüyoruz
Konuya uygun konsept oluşturuyoruz ve konsepte uyan görsel ve metinlerle tasarıma başlıyoruz. Logo ve kurumsal kimliğiniz ile uyumlu, sektörünüzün ve müşterilerinizin beklentilerine uygun tasarımlar üzerinde yoğunlaşıyor ve teknik konuları da gözeterek en uygun tasarımın peşine düşüyoruz.

Her web projemizde özgün bir tasarım yapıyoruz ve hiçbir zaman şablon satın almıyor (template site) ve tasarımlarda kendimizi tekrarlamıyoruz. Eldeki görsel malzemeler yeterli değilse fotoğraf çekiyor ya da stok foto satın alma yoluna gidiyoruz. Metin anlamında eksikler varsa, ya da elde sağlıklı metin yoksa metinlerinizi yazıyoruz.

Projeye Uygun Veritabanını Tasarlıyoruz
Projenin veri yapısını ortaya koyduktan sonra, mevcut ve üretilecek yeni bilgileri depolayacak olan veritabanını tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Tasarımda yine şablon yapılar kullanmıyor ve projeyi belirli kalıplar içine sokmuyoruz. Bu sayede her müşterimiz sitesinde görmek istediği işlevselliğe karar verebiliyor. Arama motoru optimizasyonuna uygun site yapısını destekleyen mimari sayesinde tüm projelelerimizde üst düzey performansa ulaşabiliyoruz.

Modern Web Tekniklerine Yer Veriyoruz
Webdeki teknik ve görsel tüm gelişimleri takip ediyor ve mümkün olan her durumda projelerimizde kullanıyoruz. Kimi teknikler görsel ağırlıklı olup ilgi çekerken, kimileri de belirli bir işlevselliği yerine getirmekte kullanılmaktadır. Projeye artı değer katan, uygulaması ve güncellemesi ekstra yük getirmeyen birçok tekniği bugüne kadar projelerimizde kullanmış durumdayız.

İçerik Yönetim Sisteminizi Geliştiriyoruz
Site içeriğinin sık sık güncellenmesi gereken durumlarda müşterilerimizin kendi sitelerini yönetebileceği arabirimler oluşturuyor ve bu sayede sitelerini güncel tutabilmelerini sağlıyoruz. Söz konusu arabirimler sayesinde müşterimiz, arama motoru optimizasyonu dahil tüm konularda tam bir kontrola sahip olabiliyor. Güncel tutulan, hatta sürekli yeni içeriklerle beslenen ve büyüyen bir site arama motorlarının dikkatinden kaçmadığı gibi site trafiğini ve ayrıca site ziyaretçilerinin tekrar ziyaretlerini arttırmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu Yapıyoruz
Günümüzde web aramalarında başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri içerik ve bu nedenle arama motorlarının istediği özgün ve nitelikli metinlerin müşteri tarafından temin edilmemesi durumunda metin yazarlığı hizmeti de verebiliyoruz. Doğru içerik, doğru yapılandırma ve üst düzey SEO teknikleriyle daha çok trafik çekebilmek için gerekli stratejileri belirliyoruz. Bu çerçevede içerikte yeralması gereken anahtar sözcükleri, yeralma sıklıkları, sayfa başlıkları, URL yapısı ve alan adı belirleme gibi bir çok faktörü gözönüne alarak

Web Standartlarına Uygun Olarak Kodluyoruz
Tüm kodlamalarımızı etik bir anlayışla, web standartlarına uygun olarak yapıyor ve farklı tarayıcılarda deneyerek hatalarını en aza indirgiyoruz. Bu sayede site ziyaretçilerinin yaşadığı problemleri en aza indiriyor ve sayfaların hatasız açılmasını sağlıyoruz. Webde hem standardizasyon hem de çeşitlenme giderek artıyor ve biz her ikisinin de avantajlarını projelerimize yansıtmaya gayret ediyoruz.

Sosyal Medya Uyarlamasını Yapıyoruz
Sosyal medyanın patlamasıyla birlikte firmaların bu alana yönelmesi ve ürün ve hizmetlerini neredeyse tamamen sosyal nedyayı gözeterek geliştirmesi bizlere ayrı sorumluluklar yüklüyor. Bu aşamada sitenin sosyal medya hesaplarının açılması, içeriğin yönetilmesi, sosyal medyadan site içine veri alınabilmesi vs. gibi konularda çalışmalar yapıyoruz.

İyi bir web sitesi, iyi bir başlangıçtır.
Arayın, ihtiyaçlarınızı belirleyelim, tekliflendirelim.


ANT TEKNİK / WEB SİTESİ

ANT TEKNİK

WEB SİTESİ

BLUE ESCAPE DIVING / WEB SİTESİ

BLUE ESCAPE DIVING

WEB SİTESİ

ABOSA MARİN / WEB SİTESİ

ABOSA MARİN

WEB SİTESİ

BİYOSES TARIM / WEB SİTESİ

BİYOSES TARIM

WEB SİTESİ

OPTİKALP / WEB SİTESİ

OPTİKALP

WEB SİTESİ